Een porseleinen bord in de Kakiemon-stijl met blauw-wit Imari- decor en een regenscène met een parasol, uit de twintigste eeuw, provenance Veilinghuis, in goede staat met ouderdomssporen en een kleine chip.
Een porseleinen bord in de stijl van Kakiemon. Het bord toont een Japanse regenscène met figuren, waarvan er een een parasol vasthoudt. Het heeft een geschulpte rand met een blauw-wit decor dat bekend staat als Imari-stijl. De decoratie in het midden, met de levendige kleuren, is kenmerkend voor Kakiemon-porselein. Het motief met de "dame met parasol" wordt ook wel geassocieerd met Chinese exportstukken uit de 18e eeuw, ontworpen naar een motief van de Nederlandse kunstenaar Cornelis Pronk. Afmeting: H.4.5xB.30.5 cm In goede staat met leeftijd sporen en kleine chip
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Lage veilingkosten
Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
24/7 meebieden in onze app
Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.