Beschrijving

Een wattmeter uit de jaren veertig in een houten kist, model WC 15 van Dr. Ing. S. Ferrari, met schaal 0–15 en draagriem.



Eéndraads elektrische dynamische wattmeter uit de jaren 40
Gemaakt door “Dr. Ing. S. Ferrari Cinisello (MI)”
Studentenummer: 110172
Modello WC 15

Elegante meetinstrument, bewaard in een verfijnd polo boekbindhout. Uitgerust met een kantelbaar deksel en een handige draagriem, vormt het een voorbeeld van kwalitatieve engineering.

Dit model is eenfasig, zoals duidelijk aangegeven op het vierkant met de inscriptie “WATTMETRO ELETTRODINAMICO MONOFASE Tipo WC 15”, waarbij de werking wordt benadrukt.

Het wijzerblad heeft een schaal van 0 tot 15, met de letter W in het midden, wat de maat voor vermogen aangeeft.

Goede esthetische condities, zie de foto's die een integraal onderdeel van de beschrijving zijn, vertoont de gebruikelijke tekenen van de tijd. Het object is niet getest omdat ik de werking niet ken. Het was van opa en wordt verkocht zoals op de foto.
Snelle en traceerbare verzending


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    Bezorgt in heel Nederland
    4x bekeken
    0x bewaard
    Sinds 6 nov '25
    Advertentienummer: a1519851305