Oud Egyptisch faience amulet van Hathor, de koe-godin, uit het Nieuwe Rijk (1570–1069 v.Chr.), in uitstekende staat met goed gedocumenteerde herkomst.
Oudegyptisch
Herkomst:
Verzameling doorgegeven aan mij door moeder (P.M.Shaw) in 2009. gegeven aan haar door J.G. Judd heeft op 12-08-1974 een deel van een ketting verworven met vele voorstellingen en amuletten van een Cairo-handelaar, met een kopie van de originele factuur beschikbaar.
Internationaal ondertekend en gevolgd.
Koeienkopamulet symbool van godin Hathor.
Microscopische beelden zijn toegevoegd om de pigmentatie en de integriteit van de kernfaience weer te geven.
Naleving van Europese wetgeving Ik, de verkoper, verklaar dat ik bekend ben met Verordening (EU) 2019/880 en Verordening (EU) 2024/1070 (in werking vanaf juni 2025), en bevestig dat: Dit voorwerp was niet illegaal uitgevoerd uit het land van herkomst na de datum waarop het Verdrag van UNESCO uit 1970 voor dat specifieke land van kracht werd. Het voorwerp wordt vergezeld van de documentatie die volgens de wetgeving van de EU vereist is voor de wettelijke invoer. Ik verbind me ertoe om alle vereiste exportvergunningen of oorsprongsdocumenten aan de Europese douaneautoriteiten te verstrekken.
Disclaimer voor experts en platforms. Deze verklaring wordt door de verkoper verstrekt onder zijn volledige verantwoordelijkheid. De verkoper bevestigt kennis te hebben van en in overeenstemming te zijn met Verordening (EU) 2024/1070 en alle toepasselijke wetten met betrekking tot de verkoop en invoer van culturele goederen. Noch de dienst of de experts zijn aansprakelijk voor de nauwkeurigheid, legaliteit of authenticiteit van de verstrekte documenten en verklaringen. Aanvaarding van het object op het platform impliceert niet de juridische validatie van de invoer of authenticatie ervan. De koper is verantwoordelijk voor het naleven van de douanewetgeving in zijn land.
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Lage veilingkosten
Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
24/7 meebieden in onze app
Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.