Twee Satsuma vazen uit de Meiji-periode, ondertekend door de maker, levendig met dagelijks leven in polychroom email en goud, een verfijnde combinatie voor studie of aan de muur.
Twee Satsuma vazen, fraai versierd met scènes uit het dagelijks leven in veelkleurige emaille en puur goud.
Afmetingen – 9,5 × 5 cm – 5,8 × 6,5 cm
Satsuma-aardewerk is een van de mooiste uitingen van Japans keramiek. Oorspronkelijk afkomstig uit de oude provincie Satsuma (nu Kagoshima), werd het al in de Edo-periode (1603-1868) geproduceerd met behulp van bakken op lage temperatuur, wat het zijn karakteristieke oppervlak met craquelé en levendige decoraties geeft.
---De vazen zijn in goede staat. Er is wat emaille- en goudslijtage zichtbaar, passend bij de leeftijd. Beide vazen vertonen haarlijntjes en gerestaureerde scheuren. Zie de foto's voor meer details.
Wij verpakken uw artikel met de grootste zorg en vertrouwen het toe aan DHL of FedEx voor levering binnen 1-3 dagen.
Het originele echtheidscertificaat, uitgegeven door onze galerie, wordt aan de koper verstrekt. 306-307
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Lage veilingkosten
Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
24/7 meebieden in onze app
Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.