Beschrijving

Een vierdelige porseleinen set uit de Kangxi-periode (1650–1700) in Amsterdams bont met heldere blauw rood en wit, met origineel eigendom en in goede staat met lichte ouderdomssporen.



Uit privébezit van een antiquair : een setje van 4 porseleinen delen bestaande uit ; 2x kop en 2x bijpassende schotels uit de Chinese KangXi periode ( ca. 1650-1700 ) Deze twee Chinese porseleinen en vooral kleurrijke kop en schotels ( Amsterdams bont ) zijn al deze honderden jaren goed bewaard gebleven . Geen muizebeetjes en geen haarscheurtjes . Zie daarvoor ook bijgaande foto’s . Het transport zal aangetekend en verzekerd verzonden worden . Veel plezier met dit zeer oude en unieke KangX setje .


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    Bezorgt in heel Nederland
    10x bekeken
    0x bewaard
    Sinds 15 nov '25
    Advertentienummer: a1520145244