Beschrijving

Origineel ukiyo-e houtsnede triptiek van Utagawa Hiroshige II (1826–1869), getiteld Female Procession at Kasumigaseki, uit circa 1856, Japan, in goede staat; drie panelen samengevoegd tot één blad, circa 34 × 73 cm, met vouwlijnen en verkleuring.



Kunstenaar: Utagawa Hiroshige II ( , 1826–1869)
Titel: Vrouwelijke processie bij Kasumigaseki ( - Kasumigaseki Onna Gyoretsu no Zu)
Datum: 1856 (Ansei 3)
Medium: Originele houtsnede (Ukiyo-e), Triptychon (drie panelen aan elkaar bevestigd)

Dit is een authentiek triptychon van Hiroshige II, dat een elegante processie van vrouwen toont die door de Kasumigaseki-wijk trekt. De scène kenmerkt zich door prachtig gedetailleerde kimono's en traditionele accessoires, geplaatst tegen de achtergrond van de daimyo-residenties.

Toestand: De drie panelen zijn samengevoegd tot één doorlopend vel. Er zijn zichtbare vouwlijnen, wat verkleuring en tekenen van leeftijd die overeenkomen met een 19e-eeuwse afdruk. Raadpleeg alstublieft de foto's voor details.

Afmetingen: Ongeveer 34 × 73 cm.

Verzendingsnota: Aangezien de drie panelen aan elkaar bevestigd zijn, zal de afdruk zorgvuldig langs de bestaande naden worden gevouwen voor verzending om een veilige levering te garanderen.


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    Bezorgt in heel Nederland
    1x bekeken
    0x bewaard
    Sinds 11 feb '26
    Advertentienummer: a1522663435