Beschrijving

Pierre Alechinsky, Mai 1968: Il est pour l'étudiant celui qui s'étudie, serigrafie in kleur uit 1968, gesigneerd op de plaat, beperkte editie op papier 48,5 × 32 cm, Frankrijk, in uitstekende staat, verkocht door Galerie, uit de jaren 1960 met Art Nouveau-stijl en blauwe kleur.

  • Titel:
  • Pierre Alechinsky (1927) - Mai 1968 : Il est pour l'étudiant
  • Geschatte waarde:
  • €175.0
  • Belangrijk:
  • Winnende biedingen zijn exclusief 9% koperbescherming + €3

    Kavel beschrijving
    Pierre Alechinsky (1927)
    Mei 1968: Hij is voor de student degene die zich bestudeert, 1968

    Originele zeefdruk in kleur
    Gesigneerd op de plaat
    Oorspronkelijke editie uit die tijd
    Op papier 48,5 x 32 cm

    Informatie: De oorspronkelijke editie werd in 1968 uitgevoerd (het is geen moderne herdruk). Het was tijdens de gebeurtenissen van Mei 1968 dat uitgever Tchou besloot een selectie van de meest markante affiches te verzamelen om getuigenis van deze populaire, studente en artistieke uitdrukking te bewaren.

    Zeer goede staat


    Hét online veilinghuis voor jou!

    Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 75.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


    Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Ga snel naar de website van Catawiki om mee te bieden op dit item
  • ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    Bezorgt in heel Nederland
    1x bekeken
    0x bewaard
    Sinds 18 apr '26
    Advertentienummer: a1524857871