Beschrijving



  • Titel:
  • Eenbloemige vaas - Keramiek - Japan - / Kutani Ware
  • Geschatte waarde:
  • €80.0
  • Belangrijk:
  • Winnende biedingen zijn exclusief 9% koperbescherming + €3

    Kavel beschrijving
    ***Invoerrechten en Belastingen***
    Voor alle internationale zendingen gelden toepasselijke invoerrechten, heffingen, belastingen en vereiste kosten voor uw bestelling.
    Deze kosten, invoerrechten (indien van toepassing) en lokale belastingen worden vastgesteld wanneer het pakket in uw land aankomt.
    Deze extra kosten zijn voor rekening van de ontvanger. Indien van toepassing is het de verantwoordelijkheid van de klant om eventuele invoerrechten en belastingen opgelegd door de regering van het ontvangende land te betalen. Deze kosten worden door de vervoerder bij aflevering geïnd.

    Omdat de verzendkosten op gewicht en afmetingen worden berekend, kunnen grotere of zwaardere artikelen duurder zijn om te verzenden.
    Na uw aankoop wordt belangrijke leveringsinformatie gestuurd naar uw geregistreerde e-mailadres. Controleer uw e-mails regelmatig totdat de levering is voltooid.

    Controleer aub bij de douane van uw land om vooraf te bepalen welke aanvullende kosten dit zullen zijn voordat u biedt.
    Door op deze kuip te bieden, erkent en gaat u akkoord met deze voorwaarden.

    Hartelijk dank voor uw geduld en begrip.


    Productbeschrijving*
    Dit is een bloemvaas met één bloem, ontworpen door Hiroko Yoshida.

    Horoko Yoshida / Tsubaki Kiln ( / )
    Hiroko Yoshida (1955–2015) was een keramisch kunstenares van Kutani-porselein en gevestigd in de prefectuur Ishikawa.
    Zij had een kernoven ("Tsubaki Kiln") en een galerie ("Tsubaki-an") in de stad Nanao (Noto-schiereiland), Ishikawa-prefectuur, waar zij aardewerk maakte met Kutani-teelaarde.
    Na afstuderen aan de Kanazawa University of Art studeerde zij onder Yasokichi Tokuda III, een innovator van Kutani-porselein en een Living National Treasure (houder van Important Intangible Cultural Property).


    Conditie*
    In Very Good staat.
    Er zijn scheurtjes en vlekken door veroudering, maar er is geen probleem met functionaliteit.
    Gebruik de zoom om alle afbeeldingen nauwkeurig te inspecteren op cosmetische toestand.
    Dit artikel wordt verkocht als verzamelobject, decoratie en is niet bedoeld voor dagelijks gebruik.

    Verzending*
    Wij verzenden de artikelen vanuit yabai artworks Japan.
    FedEx International Priority
    DHL WORLDWIDE
    UPS Worldwide Saver

    Verwerking van keramiek (aardewerk)
    *Zorg voor aardewerk (afdichtingsbehandeling)*
    Auteur: zet zetmeel op het oppervlak en voorkomt dat vlekken in het aardewerk sijpelen.
    1. Plaats het aardewerk in een pot met zetmeelwater (gemaakt van het wassen van rijst- of maïs- of aardappelzetmeel opgelost in water) en breng aan de kook op laag tot middelhoog vuur. Laat ongeveer 20 minuten zachtjes koken.
    2. Laat afkoelen, spoel af en laat natuurlijk drogen.
    3. Als de kieren na één toepassing nog niet volledig gevuld zijn, kun je opnieuw proberen totdat ze helemaal gevuld zijn.

    **Voorkom Vlekken, Geuren en Schimmel**
    Als u het product vóór gebruik in schoon water laat weken en wat water laat opnemen, vermindert dit de hoeveelheid onzuiverheden die het oppervlak kunnen binnendringen. Aardewerk is waterabsorberend, dus als het lange tijd in water blijft staan, kan het onzuiverheden opnemen, wat vlekken, geuren en schimmel kan veroorzaken. Was het product onmiddellijk met wasmiddel en droog het goed af. Bewaar de container op een behoorlijk droge plek. Onvoldoende droging kan geuren of schimmelvorming veroorzaken.
    Als het product wel bevlekt of ruikt, kunt u dit verhelpen door baking soda of keukenzuur te oplossen in water en het product daarin te laten weken.

    ***Over crazing***
    Wanneer aardewerk en porselein met glazuur worden gebakken, bevat een materiaal met eigenschappen die lijken op glas het keramiek niet alleen kleur en textuur geeft, maar ook waterabsorptie en verkleuring verhindert. Bij hoge temperaturen hecht de glazuur aan het keramiek, maar toen het natuurlijk afkoelt, kunnen er scheurtjes op het oppervlak ontstaan. Scheuren kunnen ook ontstaan wanneer een vaas plotseling met iets heet gevuld wordt, en het vormen van deze scheuren wordt crazing genoemd. Fysieke objecten hebben het eigenschap uit te zetten bij verwarming en te krimpen bij afkoeling.
    Omdat keramiek en het glazuur verschillende uitzettings- en krimpingspercentages hebben, interfereren ze bij temperatuurschommelingen en ontstaan crazing. Crazying betekent niet dat het stuk gebroken of beschadigd is, en er is geen invloed op de bruikbaarheid, dus maak je geen zorgen over het gebruiken ervan. Bij voortdurend gebruik krijgt water en voedselkleur door de crazing en geeft een rijkere smaak aan het voorwerp. Als u wilt voorkomen dat dit gebeurt, kunt u het in water koken gemengd met rijst of bloem om de scheuren voor het eerste gebruik op te vullen.


    Hét online veilinghuis voor jou!

    Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 75.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


    Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Ga nu naar de website van Catawiki om mee te bieden op dit item
  • ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    Bezorgt in heel Nederland
    1x bekeken
    0x bewaard
    Sinds 16 jul '26
    Advertentienummer: a1528657664