Beschrijving
Kavel beschrijving
Prachtig Luigi Filippo-dressoir, Napolitaans. Helemaal uit massief mahoniehout en een 10 mm fineerlaag, met aan de zijkanten uitgesneden en handgesculptureerde kolommen. Bovenblad van origineel wit marmer en ook de sloten.
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 75.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Ga nu naar de website van Catawiki om mee te bieden op dit item
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Bezorgt in heel Nederland
40x bekeken
3x bewaard
Sinds 30 aug. '26
Advertentienummer: a1530433367
Populaire zoektermen
antiek revolverantiek harnasantiek revolvermusket antiekgeweer antiek vuursteenantiek vuursteen pistoolantiek mesantiek pistoolantiek zwaardrevolver antiekantiek kanonpistool antiekantiek geweerwandelstok antiektenttapijt 300x600 in kampeeraccessoiresbinnenspiegel 2cv in auto-onderdelenmt 900 tent in Tentenvrijloop in Speelgoed | Buiten | Skeltersluchtvering volkswagen in Ophanging en Onderstelnijmegen in Kasten | Overigesmeedijzeren lamp in Lampen | Vloerlampenkonijnenstal in Konijnenbed heemstede in Slaapkamer | Beddenboot scanner in watersport-en-boten