Themacollectie - 10.000 Speldjes uit de periode 1960-1970€ 81,00
Martini - Reclamebord - Emaille
€ 400,00
191sinds 1 mei. '25, 05:01
Beschrijving
Martini Emaille bord jaren 70
Martini vermout is een Italiaans vermoutmerk van de distilleerderij Martini & Rossi in Turijn.
De distilleerderij werd opgericht door Alessandro Martini, Luigi Rossi en Teofilo Sola. In 1863 heette het bedrijf Martini, Sola & Cia Het bedrijf kreeg vanaf toen de naam Martini & Rossi. Aan het eind van de 20e eeuw is Martini overgenomen door de rum-fabrikant Bacardi.
De Britse componist Christopher Gunning , die voor zijn film- en televisiemuziek verschillende BAFTA Awards won, schreef in 1970 voor het bedrijf de muziek die gedurende dertig jaar in vele verschillende Martini-reclamespotjes met als slagzin 'The right one' gebruikt zou worden. Formaat.hoogte 47,5cm lengte 68.5cm.
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
Website
klik hier om mee te biedenAdvertentienummer: a1513294870
Populaire zoektermen
delfts blauwe tegels in Antiek | Wandborden en Tegelskachel tegelswestraven tegels utrechtantiek keramiekantieke tegels in Wandborden en Tegelsemaillepetroleumstel in Emailleemaille borden in Emailledelfts blauw bord in Wandborden en Tegelstegeltableau in Wandborden en Tegelsoude tegeltjes in Wandborden en Tegelsherrijzend nederland in Wandborden en Tegelsantieke tegeltjes in Wandborden en Tegelstichelaar makkum tegels in Wandborden en Tegelstriumph tiger explorerjoure in Verzamelenteak meubelen industrieelletterfonteinknielaarsenhond winterswijk in Dieren en Toebehorencoole piet diego cdpiepers met ontvangerzwitsal blik in Blikkenbuscamper trafic