Sleutelhanger (500)€ 20,00
Rosenthal - Bjørn Wiinblad - Schotel (2) - Studio Linie -
€ 1,00
30sinds 9 mei. '25, 13:09
Beschrijving
2 schalen van Bjorn Wiinblad (Kopenhagen 1918 - 2006 Lyngby) voor Rosenthal, Studio Linie.
Wit biscuitporselein, vogel- en bloemornamentiek. Van binnen glazuur
1 x genummerd 2457, hoogte 6,5 cm, diameter max. 13 cm, gewicht 190 g.
1 x cilindrisch, genummerd 2453, hoogte 4,5 cm, diameter 12,5 cm, gewicht 258 g.
Beide schalen in goede staat, met minimale gebruikssporen. Gesigneerd 'Rosenthal Germany, Bjorn Wiinblad, Studio Linie'.
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
Website
klik hier om mee te biedenAdvertentienummer: a1513572205
Populaire zoektermen
brocante in Curiosa en Brocantebrocante kast in Curiosa en Brocanteantiek en curiosa in Curiosa en Brocanteoude werkbank in Curiosa en Brocantehoedenmallen in Curiosa en Brocantevogelkooi in Curiosa en Brocantelampetstel in Curiosa en Brocanteletterbak in Curiosa en Brocantebrocante theekastje in Curiosa en Brocantecuriosaslagersblok in Curiosa en Brocantekoeienbel in Curiosa en Brocantebrocante louvre deuren in Curiosa en Brocantegruttersbak in Curiosa en Brocanteyoga swingoase bloemschikkenhonda montesaalfa romeo houten stuurbewegingsonderwijs met kleutersteak fineer kastmadeline miller in Boekengevoerd vest 164beeld omhelzing in Antiek en Kunstktm exc 300 uitlaat