Beschrijving
Kavel beschrijving
In uitstekende/mint conditie, inclusief opbergdozen en certificaten. Vervaardigd van polystone, handbeschilderd door vakmanschap bij de firma Parastone.
De Mensenzoon (1964)
Harry Torczyner gaf in de zomer van 1963 opdracht tot dit werk en de kunstenaar bezorgde het hem in augustus 1964. Torczyner had Magritte gevraagd om een zelfportret te schilderen in de geest van de zelfportretten van twee Vlaamse schilders, Rubens en Ensor, waarop de kunstenaars met een hoed staan afgebeeld. De titel van het werk werd bedacht door de Belgische dichteres en vooraanstaand lid van de Belgische surrealistische beweging, Irène Hamoir.
Het kavel wordt goed verpakt en aangetekend verstuurd.
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 75.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Ga nu naar de website van Catawiki om mee te bieden op dit item
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Bezorgt in heel Nederland
1x bekeken
0x bewaard
Sinds 9 aug. '26
Advertentienummer: a1529561161
Populaire zoektermen
brocante smalle kastbrocante theekastjebrocante sidetablebrocante houten bankklein brocante kastjebrocante raamschermantiek en curiosabrocante pasenbrocante lochembrocante emaille kannenbrocante landgraafbrocante raamhorbrocante ommenbrocante urkbio ethanol kachel in kachelsblack knight fortnitemicro step duwstang in Stepssub spindel draaibank in draaibankenlego 70624 in speelgoed-duplo-en-legohellevoetsluis in Campersruitensproeier reservoir met pomp in Ruiten en Toebehorenkringloop nijverdal in Verhuizers en Opslagpeugeot 106 geel in peugeotilaria nistri