Beschrijving
Kavel beschrijving
Mollige vrouw in badpak, en met een glas wijn, gemaakt van polystone.
Beeldje heeft een heerlijke vrolijke uitstraling.
Deze beeldjes in de stijl van de dertiger jaren werden volop verkocht in Zuid Frankrijk.
Oorspronkelijk ontwerp van Francois Gadon uit Nice.
Polystone, ook wel Polyresin genoemd, is een samengestelde grondstof. Het bestaat uit gemalen steen, onder andere graniet, marmer en soapstone, dat wordt vermengd met vloeibaar kunsthars.
Hoogte 28 cm, breedte 12 cm, gewicht 862 gr.
Beeldje wordt veilig verpakt, verzekerd en met track en trace verstuurd.
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 75.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Ga nu naar de website van Catawiki om mee te bieden op dit item
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Bezorgt in heel Nederland
6x bekeken
0x bewaard
Sinds 28 aug. '26
Advertentienummer: a1530320977
Populaire zoektermen
brocante smalle kastbrocante theekastjebrocante sidetablebrocante houten bankklein brocante kastjebrocante raamschermantiek en curiosabrocante pasenbrocante lochembrocante emaille kannenbrocante landgraafbrocante raamhorbrocante ommenbrocante urkcondensatiedroger in ventilatie-en-afzuigingwinterbanden mercedes citan in Banden en Velgenkoperen paraplubak in Antiek | Koper en Bronsverstappen travel bag in Automerken, Motoren en Formule 1ladekast kwantum in Kasten | Ladekastenchrysler automaat in Chryslerchevrolet tussenbak in Transmissie en Toebehorengiant twist defect in Elektrische fietsenbarbie camper 3 in 1 in Speelgoed | Poppenhuizenstoel laguna in Dashboard en Schakelaars