Beschrijving
Kavel beschrijving
Slanke vrouw in badpak gemaakt van polystone.
Deze beeldjes in de stijl van de dertiger jaren werden volop verkocht in Zuid Frankrijk.
Oorspronkelijk ontwerp van Francois Gadon uit Nice.
Polystone, ook wel Polyresin genoemd, is een samengestelde grondstof. Het bestaat uit gemalen steen, onder andere graniet, marmer en soapstone, dat wordt vermengd met vloeibaar kunsthars.
Hoogte 19 cm, lengte 13 cm, breedte 13 cm, gewicht 500 gr.
Beeldje wordt veilig verpakt, verzekerd en met track en trace verstuurd.
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 75.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Ga nu naar de website van Catawiki om mee te bieden op dit item
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Bezorgt in heel Nederland
1x bekeken
0x bewaard
Sinds 29 aug. '26
Advertentienummer: a1530397370
Populaire zoektermen
brocante smalle kastbrocante theekastjedame jeanne flesbrocante sidetablebrocante houten bankklein brocante kastjebrocante raamschermantiek en curiosabrocante pasenbrocante lochembrocante emaille kannenbrocante landgraafbrocante raamhorbrocante ommenbuck 110 in kampeergereedschapdisneyland fotoalbum in Disneykaartjes ek in Sport | Voetbalfleece deken paw patrolsprinter personenbus in Mercedes-Benz1 op 1 in Mobiele telefoons | Samsungsidetable lelystad in Tafels | Sidetablesjohn deere 40 seriediana paspopcleopatra uiterlijk in beelden-en-beeldjes