Beschrijving
Kavel beschrijving
Swarovski jaarstuk colombine.
Deze jaarlijkse editie uit 2000, ''Colombine'' is het tweede jaarstuk dat behoort tot de trilogie ''Maskerade''.
De colombine is gemaakt van helder kristal en haar gezicht, haren, armen, schoenen, mouwen, kroon en kraag zijn gemaakt van gematteerd kristal.
Zij heeft een geel masker in haar hand en op haar kroon en schoenen zitten ook gele steentjes. Verder is haar jurk versierd met een rode en een gele steen.
Systeemnummer:7400/200/000
Ontwerper:Gabriele Stamey
Afmeting (LxBxH):0.0 x 0.0 x 16.8 cm
Jaar in collectie:2000
Jaar uit collectie:2000
Met doos omdoos en certificaat.
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 75.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Ga nu naar de website van Catawiki om mee te bieden op dit item
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Bezorgt in heel Nederland
0x bekeken
0x bewaard
Sinds 23 sep. '26
Advertentienummer: a1531405273
Populaire zoektermen
brocante smalle kastbrocante theekastjebrocante sidetablebrocante houten bankklein brocante kastjebrocante raamschermantiek en curiosabrocante pasenbrocante lochembrocante emaille kannenbrocante landgraafbrocante raamhorbrocante ommenbrocante urkpiaggio zip h2o in Scooters | Piaggiodoe maar - lijf aan lijf in Cd's | Nederlandstaligvw up spiegel in Spiegelsgaragebox te koop eindhoven in auto-diversenbmx wipe 300quadral ascent base in Luidsprekersstoelen volvo in Interieur en Bekledinggolf 1 oliekoeler in Airco en Verwarmingtoyota 4x4 diesel in Campersgrondanker voor parasol in Partytenten