Beschrijving

29465. Prachtige leren tas, goed sluitend en met sleuteltje. Eén van de twee schuifjes links en rechts op de bovenkant van de tas mist het dopje, dit heeft verder geen gevolgen. De eveneens leren toilettas inzet tas is ook van kwaliteitsleer, deze inzet tas kan staan.
De inhoud van de toilettas is compleet en zelfs meer dan dat en uniek. Zo zijn er geslepen glazen flesjes met een stopje en daarover een sier dop met kruisband motief, een zeepdoosje met palmolie zeep, een tandenborstel houder van geslepen glas met een benen tandenborstel, een houten borstel set, een waanzinnig mooi lederen beugeltasje met daarin een zilveren snorren borsteltje, een poederdoos, een lederen spiegel tasje dat uitgeklapt kan worden met een spiegel, een kam etui met kam (dit is niet de originele kam), een lederen manicure set. Los nog een staande facet geslepen spiegel. De foto’s laten alles duidelijk zien.
In de dokterstas zit een linnen binnen tas met parelmoeren knoopjes, initialen en andere stitchery handwerk en een stopwerkje. De tas is 43 cm breed, 19 cm diep en 30 cm hoog (inclusief handvat). Gewicht 3775 gram.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Oostvoorne
46x bekeken
0x bewaard
Sinds 23 nov '25
Advertentienummer: m2337324064