Beschrijving

Bijzondere vintage fluit uit Bali!
Deze zogeheten ring- of bandfluit (suling) is met de hand gesneden uit donker hardhout - coromandelhout - en voorzien van prachtig houtsnijwerk.
Het is een etnografisch instrument, maar dit exemplaar is niet compleet en kan niet bespeeld worden. Over het enigszins afgeplatte uiteinde hoort een klein bamboe ringetje geschoven te worden. Hierdoor ontstaat een kleine opening waardoor de adem naar het blaasgat wordt geleid. Zonder dit ringetje dus geen geluid. Zie foto's.
Perfect als curiosa, etnografica object, voor in de vitrine of als decoratie in een werelds interieur.
Details:
· Herkomst: Bali, Indonesië
· Materiaal: donker hardhout
· Lengte: 29,5 cm
· Diameter voet: 4,2 cm
· Conditie: incompleet, mist bamboe ringetje, verder in mooie vintage staat met patina
· Periode: ca. 1950-1970 schatting

• Dit artikel verkeert, gezien zijn leeftijd, in perfecte staat en heeft geen beschadigingen of breuken. Een grondige schoonmaakbeurt kan de oorspronkelijke glans mogelijk herstellen.
• Bekijk ook gerust mijn andere advertenties.
• Verzendkosten niet inbegrepen.
• Op niet serieuze biedingen, vragen of opmerkingen wordt niet gereageerd.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Breda
3x bekeken
0x bewaard
Sinds 23 sep. '26
Advertentienummer: m2445729411