Wandklok - Alessi - Modern ABS grijs. Kwartsbeweging - na

70sinds 28 jun. '25, 05:04
€ 15,00
Deel via
of

Beschrijving



Deze 'Walter Wayle II' wandklok is ontworpen door Philippe Starck in 1990. De naam Walter Wayle verwijst naar de gezellige ronde 'walvishaai-vormen' die de wijzers hebben. De klok heeft geen wijzerplaat, maar slechts 2 wijzers, wat dit ontwerp enigszins revolutionair maakt.

Het kwartsuurwerk wordt aangedreven door een maat A - LR6 1,5 V-batterij. De klok is als nieuw en nooit gebruikt. Wordt geleverd met een nieuwe batterij en een spijker om elke klok op te hangen.

Phillipe Starck:
De Franse ontwerper Philippe Starck (geboren in 1949) studeerde aan de École Nissim de Camondo in Parijs en bleef in Parijs na zijn studie. Hij werd beroemd om zijn stijl en zelfs de president François Mitterrand vroeg hem een suite te ontwerpen voor zijn paleis. Starck bracht zijn carrière in de jaren 80 en 90 naar een hoger niveau toen hij begon te werken voor Kartell. Starck werkt samen met beroemde merken zoals Vitra, Flos, Driade en Barelì. Daardoor werd Starck een influencer en inspirator voor ontwerpers die de basis vormen van de hedendaagse designmerken.


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • Advertentienummer: a1515340864