New pair of cushions made with Pierre Frey fabric -New

60sinds 9 jul. '25, 05:02
€ 1,00
Deel via
of

Beschrijving



-Nieuw product, handgemaakt in ons atelier in de modewijk van Milaan (Italië).
-30 jaar ervaring in de interieurontwerpmarkt
-Originele stoffen van meer dan 50 merken
-Certificaat van echtheid op aanvraag
-Wij verkopen onze producten in 35 landen over de hele wereld

Opgericht in 1935, is het Franse luxe designhuis Pierre Frey een inspirerend familiebedrijf met een trotse traditie dat naar de toekomst kijkt. Het Maison ontwerpt, creëert en produceert stoffen in de puurste Franse traditie, maar mengt stijlen en periodes.
Twee decoratieve kussens gemaakt met Pierre Frey stof "Soverato" in de kleur "celadon" (51% acryl - 34% polyethyleen - 15% polyester) met achterkant gemaakt van een fluwelen stof in groenkleur, het extra kwaliteitsfluweel vervaardigd als speciale productie door i-AMF.
SOVERATO is geïnspireerd door een ikat bewaard in het archief van Maison. Magnifiek fluweel op een achtergrond die doet denken aan traditioneel mandwerk.
LET OP: Deze partij bevat geen kussenvullingen.

Afmeting: 41 x 41 cm beide kussens
Reiniging

LET OP: houd er rekening mee dat computers of telefoonmonitoren kunnen zorgen voor variaties in de weergave van kleuren op de foto's.

Professionele verpakking, verzonden per koerier.


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • Advertentienummer: a1515711704