Beschrijving



Tekening gemaakt op een authentiek biljet van 500 Franc, genaamd 'Pascal', met als thema een eerbetoon en een spiegeling van de kunstenaar Keith Haring.

Dit werk met nummer 09/30 was in 2023 tentoongesteld in een galerie in Saint-Tropez die helaas in 2024 gesloten is. Het was een lange reis om dit exemplaar, dat vandaag te koop werd aangeboden, te verkrijgen.

Over het werk:

Acryl op bankbiljet.
• Origineel werk in een gelimiteerde editie van 30 exemplaren: (Elk tekening is met de hand gemaakt, waardoor elk uniek is vanwege de verschillende details).
Nummer 09/30 te koop
Matte zwart ingelijst 30x40cm met glazen raam en muurbeugel.
Ondersteuning: 18,2x9,7 cm.
 Kaartje vastgemaakt met plakband.
Handtekening gegraveerd en vastgezet aan de zijkant van het frame.
Inclusief echtheidscertificaat.

2. Belangrijk :

Foto's van de editie (Het verzonden werk zal hetzelfde zijn als op de foto's, maar met verschillende details omdat elk tekenwerk met de hand is gedaan).
Biljet dat kleine vlekjes kan vertonen of gewoon gekreukt, versleten of gedeeltelijk gescheurd is. Kortom, defecten die het gebruik van het biljet kenmerken, waardoor een natuurlijke en expressieve stijl ontstaat die elke stuk een uniek karakter geeft.

3. Biografie :

geboren in 1979 in Hauts-de-France en autodidactisch kunstliefhebber, begon ik al op jonge leeftijd te schilderen. Tegenwoordig bewerk ik verzamelscheinen, vooral de "Pascal", in iconische en popcultuurthema's. Ik geef een unieke en exclusieve toets aan deze symbolische biljetten die een verbinding vormen tussen het verleden en het heden. Mijn nostalgie naar de Franse franken richt mijn artistieke thema die ik persoonlijk waardeer. Overigens heb ik een korte film gemaakt met het beeld van deze oude munt. Een video op YouTube te zien door te zoeken op "Nostalgie des Francs".
Vandaag reizen mijn werken door de regio's van Frankrijk en oversteken ze de Europese grenzen. Mijn schilderijen worden tentoongesteld in diverse Franse vitrines en internationale galeries. Gelukkig mijn groeiende artistieke passie te kunnen leven, verkoop ik wereldwijd aan particuliere verzamelaars en verhoog ik het aantal exposities in Frankrijk en het buitenland om deze artistieke wereld te delen.

Prijzen en onderscheidingen :

- Prijs voor originaliteit toegekend aan Harry Bettancourt, oprichter en voorzitter van Art Show Paris en LMH Concept Événements.
Geselecteerd door Harry Bettancourt en Jacky Akoun, wereldleider op de kunstmarkt.

Begeleiding:

Aluminium kader met een glazen plaat die duurzaamheid en kleurbestendigheid in de loop der tijd garanderen.

5 - Verzending buiten de EU: Douanekosten dienen betaald te worden.


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • Advertentienummer: a151702162200sinds 22 aug. '25, 16:09