Beschrijving





Ontdek de gelimiteerde XL-editie van de Pink Panther in New York, die humor combineert met Mitch en zijn toiletpapier, Mickey Mouse, de roze panter, Kermitt de kikker, de Nft-aap in vrije val, street art en de cultuur van New York, waarmee het innovatieve karakter van de kunstenaar wordt onthuld. De iconische straten van Manhattan versmelten met surrealistische elementen, waardoor verborgen betekenissen en een overvloed aan verbeelding ontstaan. Elk detail nodigt uit tot een boeiende verkenning.
Een kunstwerk om te verzamelen voor liefhebbers van originaliteit.



Prestige-editie XL 90*60cm+ marges.
Met de hand ondertekend en genummerd door de kunstenaar.
Limited edition of 10 copies.
Ondersteuning: Toile 450g hoogwaardig, ultra sterk, kreukvrij, scheurvast, brandnorm B1, garantie 1000 jaar



Certificaat van echtheid met de hand ondertekend door de kunstenaar.
Verzending in robuuste buizen met verzekering en trackingnummer.
Marge voor montage op chassis.
Kader en chassis niet inbegrepen.


Omdat de ingevoerde tekst '>>>>>' geen inhoud bevat, heb ik besloten om een korte verklaring te geven dat er geen tekst is om te vertalen. Dit houdt rekening met de instructie om de inhoud nauwkeurig te verwerken en de context te begrijpen. De toon is neutraal en formeel, passend bij een situatie waarin geen specifieke inhoud wordt aangeleverd.


BLACH (R) is een productieve Franse artiest die actief is in meer dan dertig landen en verschillende kunstgalerijen in Parijs, Miami, Hongkong, Singapore, Zwitserland en andere locaties.

Voorstellingen

Tentoonstelling op Cap Horn in Courchevel 1850. 5 maart 2023
Realiseer 's werelds eerste onzichtbare graffiti. Uitgave op France3 en France5. 2023,
Publicatie op Instagram-account « zelfs gedecentraliseerd », 2022,
Winnaar van de « Monchu D'or » grote verzending 2022
Eerste genodigde van de Salon de L'Ouest Lyonnais 2020.
Verschijning in Stuart Magazine nr. 23 2020
Realiseer de grootste muurschildering ooit gemaakt voor de Tour de France Wielrennen 2019 (1600m2 volledig mislukt)
Verschijnt in het Dauphiné Libéré en Le Progrès de Lyon 2020
Woonadres in StreetArtCity. Creatie van een kamer van Hotel 128. mei 2019 (gecensureerd!)
Publicatie van de Spray Cassoulet op Topito 2019.
4e plaats bij de Gouden Schilder van het gemeentehuis van Champagne-au-Mont-d'Or in 2018 (door te valsspelen).
Interview met Eric Brunet op RMC over de Vandaal Tag in 2018. (Grote ruzie)
Uitzonderlijke prijs van het gemeentehuis van La Tour de Salvagny 2017 (door de burgemeester te bestikken)
Winnaar van de battle van Graff van de vereniging Parlons Basket 2017 (door de tegenstander te bedwelmen)
Verschenen op Rue89
Auteur, interprête van de "rastamateurs". Jacquie en Michel. 2012.
Winnaar van de BD-prijs van de Fondation TINTIN in Brussel 2010.
Elu "blog-Star" voor zijn Blog BD/Graffiti door de radio Skyrock 2009
9e van het internationale volleybatoernooi van Annecy 2008
Voorlaatste van de Europese universiteitskampioenschappen alpineskiën 1999


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    Advertentienummer: a151722696390sinds 29 aug. '25, 14:00