Beschrijving



INTROUVABLE - RICHARD ORLINSKI, nieuwheid van 2023

Koop deze HEADPHONE KONG
Dit stuk met de iconische Kong van Orlinski is niet te vinden!
Geleverd met het certificaat van echtheid.

Na de planeet te hebben veroverd met zijn unieke dierenbeeldhouwwerken,
Richard Orlinski is de uitdaging aangegaan om zijn kunst toe te passen op dagelijkse objecten. Als liefhebber van technische objecten, heeft hij zich heel natuurlijk toegelegd op luidsprekers met zijn Kiwikong en op hoofdtelefoons met deze prachtige creatie.

Gedreven door de wens om kunst te democratiseren en voor zoveel mogelijk toegankelijk te maken, houdt Richard Orlinski zich bezig met alle vormen van expressie en kent zijn kunst geen grenzen.
Aan elke kant van de helm vind je twee Kong-koppen, een favoriet beeldhouwwerk van Orlinski. De Kong is een iconisch werk van Richard Orlinski. Met zijn open bek en angstaanjagende tanden, die hij met zijn bedreigende vuisten op zijn borst slaat, proclameert hij zichzelf onoverwinnelijk. Maar het woeste beestje is ook in staat tot tederheid. De beeldhouwer heeft zich geïnspireerd door de film King Kong om een allegorie van de perfecte mens te creëren.

Het is een draadloze Bluetooth-headset die maximaal comfort en luisterplezier biedt.
- Bluetooth 5.1
Luidspreker Ø 40 mm
Micro incorporé
- Ingang Aux : 3,5 mm

- Radiofrequentie: 2,402 – 2,480GHz
- Bandbreedte 20Hz – 20 KHz
- Gevoeligheid: 42 ± 3 dB
- Impedantie : 32 ± 10%
- Geluidsvermogen: 30 mW Maximaal verbruik: 0,5W

Autonomie en standby 600 uur
Laadtijd: 2 uur
Tot 6 uur afhankelijk van het gebruik

- Batterie Li-lon 200mAh
Voeding: USB DC 5V – 1A
- Afmeting: 17 x 19 x 8 cm

Een collectie met Shepard Fairey, Brusk, Banksy, Rero, C215, JR, Swoon, Speedy Graphito, Vhils, Piguet, Ernest Pignon Ernest, Martin Whatson, Atari, Kaws, D Face, JonOne, Sandra Chevrier, FinDac, Os Gemeos


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    1x bekeken
    0x bewaard
    Sinds 5 sep. '25
    Advertentienummer: a1517458621