SMAO - Brick City Kid€ 1,00
Beschrijving
GROOT FORMaat - XL - Geen Veilingreserve
Auteur: TheRodríguez (R&G) (Spanje).
Unieke en originele editie.
Techniek en materialen:
Gemengde techniek: Giclée-afdruk op hoogwaardig lithografisch canvas van 390 g/m², vervaardigd met UltraChrome PRO12 pigmentinkten die een uitzonderlijke kleurnauwkeurigheid, een breed kleurenpalet en een hoge duurzaamheid bieden. Gemengde schildertechniek met details in oliekrijt en goudblad.
Oorspronkelijk werk met een schilderachtige interventie ondertekend en gecertificeerd door de kunstenaars, waardoor het een uniek en exclusief exemplaar is.
Opmerking: de kleuren kunnen licht variëren ten opzichte van de digitale afbeelding vanwege het drukproces en de interventie met PAN DE ORO en oliekrijt. Het werk heeft de afmetingen zoals vermeld in de beschrijving, en de montages zijn indicatief.
Belangrijk:
Het kunstwerk wordt verkocht zonder lijst of drager, zoals vermeld in de beschrijving van de veiling.
Als de koper dat wenst, bieden wij de mogelijkheid om het te sturen **inlijst en klaar om op te hangen**.
Deze service wordt uitgevoerd **op basis van een persoonlijk budget** en **de kosten ervan zijn niet inbegrepen** in de toewijzingsprijs van de veiling.
Voor meer informatie of om een offerte aan te vragen, aarzel dan niet om **contact met ons op te nemen nadat de veiling is afgelopen**.
Unieke en originele editie.
Afgewerkte professionele en ambachtelijke beschermende lak die de creatie een uniek en exclusief uiterlijk geeft.
Geldig certificaat van echtheid:
Inclusief certificaat ondertekend door de kunstenaars en door de galerie Mhatiz Art.
Veilige verzending:
Het kunstwerk wordt zonder lijst verzonden, opgerold in een professionele tube.
Verzekerd vervoer tegen schade of verlies voor de volledige veilingwaarde.
Over de artiesten:
TheRodríguez is het gezamenlijke project van de broers Raúl en Grego Rodríguez, makers.
multidisciplinair met basis in de Sierra de Segura (Jaén). De productie wordt voornamelijk verdeeld:
Oorspronkelijk schilderij op doek, in acryl, olieverf of gemengde techniek.
Gerenoveerde werken, die visueel een basis herinterpreteren die op doek is gedrukt of
Lithografisch papier door middel van handmatige technieken zoals verf of bladgoud.
Recente tentoonstellingen:
Miscelánea, Expositieruimte Torreón, Génave.
Mirada y Alma" Tentoonstellingszaal José Luis Nula.
Miradas" Expositiezaal Santiago Ydañez.
Ecléctico
Collecties:
Zijn werk maakt deel uit van privécollecties in Europa en Azië, wat zijn groeiende betekenis onderstreept.
relevantie in het internationale landschap van de hedendaagse kunst.
Instagram-contact
@mhatizart
@gregorodriguezart
@raul_rodriguez_arte
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
Website
klik hier om mee te bieden...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
0x bekeken
0x bewaard
Sinds 5 sep. '25
Advertentienummer: a1517467010
Populaire zoektermen
proeven kunst bordkunst en designkunst op tafel bordenkeramiek kunstproeven van kunstkunst reigerKunst | Designobjectenkunst tuinkunst op tafel bordenkunst eierenpaspop kunstdroogrek kunstkunst en design objectenteckel kunstveiligheidsnet in Camper-accessoiresreddingsboei gebruikt in Accessoires en Onderhoudkimple in Vis- en Consolebotenturbodruk meter in Dashboard en Schakelaarsrb20 in Automerken, Motoren en Formule 1adidas vest in Sportkledinghormann onderdelen in Deuren en Horrenjet 75 in Stofzuigersspeelse kast in Badkamer | Badkamermeubelsoude blikjes in Biermerken