Beschrijving

El Dom-tafel van Hannes Wettstein voor Cassina in Santos palissander, met geïntegreerd blad en sculpturale poten, uit de periode 2010–2020 en goed bewaard.



Tafeltje origineel El Dom van Cassina, ontworpen door Hannes Wettstein in 2006, in de verfijnde versie in Santos palissander. Een stuk solide en tijdloos design.

Belangrijkste kenmerken

• Materiaal: piano en poten in palissandro Santos, interne structuur in dennenhout/multilagengestoffeerd.
• Ontwerp: poten geïntegreerd in het blad, essentiële en sculpturale verhoudingen.
Piedini: mat aluminium met viltjes.
• Structuur: afneembaar voor eenvoudig transport en montage.

Voorwaarden
Tafel in uitstekende structurele staat
• Licht tekenen van slijtage op het bovenoppervlak, zichtbaar alleen in tegenlicht (glanzend oppervlak)
Geen structurele defecten, randen en poten in perfecte staat.

Ophalen in Milaan
Professionele, gevolgde verzending is mogelijk op kosten van de koper in heel Italië en Europa.


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    Bezorgt in heel Nederland
    26x bekeken
    3x bewaard
    Sinds 1 okt '25
    Advertentienummer: a1518624741