Beschrijving





Iconische foto genomen op het Nationale Eenheidsfestival in Reggio Emilia in september 1983, de laatste grote bijeenkomst gehouden door Enrico Berlinguer, die in juni 1984 in Padua zal overlijden.

Op dat moment maakten veel andere fotografen een soortgelijke foto, omdat de beveiliging het toestond om het podium op te gaan om Berlinguer vanaf die plek te fotograferen. Dit van Stefano Rossi is bijzonder treffend.
afmetingen 40x30 afmetingen afbeelding 38x25
De foto is in 2024 (Herdenkingsjaar van Berlinguers overlijden) tentoongesteld geweest in verschillende tentoonstellingen door heel Italië.

Afgedrukt op barietpapier Fomabrom variant 111 FB mat, ondertekend en gestempeld aan de achterzijde.
Kopie 5/5 foto rechtstreeks afgedrukt door de auteur in latere jaren.

Foto gemaakt door Stefano Rossi, professionele fotoreporter ingeschreven in het Italiaanse journalistenregister sinds 1985 en correspondent voor Ansa sinds 1987.
In de loop van zijn carrière heeft Rossi samengewerkt met de belangrijkste Italiaanse nieuwszenders en tentoonstellingen gemaakt, zowel persoonlijk als collectief. Hij heeft geëxposeerd tijdens de «Fotografia Europea»-tour in Reggio Emilia.
Foto in zeer goede staat


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    Bezorgt in heel Nederland
    0x bekeken
    0x bewaard
    Sinds 6 okt '25
    Advertentienummer: a1518776589