Beschrijving





Zeldzame foto van de Britse premier op het slagveld van de Tweede Wereldoorlog tijdens Operatie Plunder, waarbij hij in 1945 de Rijn overstak naar Duitsland. Een bijzondere foto, rechts op de foto is een fotograaf te zien. Het zou Cecil Beaton kunnen zijn, een Engelse fotograaf die de Britse troepen vaak volgde.
Datum: gefotografeerd in 1945, later afgedrukt rond de jaren 1950
-Medium: gelatinezilverdruk, FB-papier
-Afmetingen: 22 x 17 cm
Dit is een authentieke foto uit krantenarchieven, in dezelfde staat als waarin we hem ontvingen. Conditie: uitstekend, met kleine kreukjes aan de hoeken en zeer lichte ouderdomssporen.
Verzamelfoto, zeer zeldzaam.
Wij verzenden met DHL Express


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    Bezorgt in heel Nederland
    1x bekeken
    0x bewaard
    Sinds 10 okt '25
    Advertentienummer: a1518896693