Beschrijving

Een Japy P68 typemachine uit 1950–1960 met Max Bill ontwerp in goede staat, perfect als bureaudecoratie of functioneel vintage gereedschap.



Zonder minimumprijs!
Japy P68 typemachine 1950–1960.
Design typemachine van Max Bill, vervaardigd door Japy. Dit artikel verkeert zowel qua uiterlijk als technisch in zeer goede staat.
Alle letters en cijfers kunnen heel goed bewegen.
Kan worden gebruikt als decoratiestuk op een bureau of bijzettafel. Het serienummer is op een foto te zien.
Arbeidswerktuigen: 34/35/13.
Zierornament: 5 kg.
Vintage-industrie-look!
Het zal zeer goed verpakt worden.


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    Bezorgt in heel Nederland
    10x bekeken
    0x bewaard
    Sinds 17 okt '25
    Advertentienummer: a1519137240