Beschrijving
Kavel 2161 - Design 1900 - Nu Veiling 10 november. (let op: bieden alleen mogelijk via website Vendu Rotterdam)
Vier verguld zilveren jaarlepels in etui, 1975-1980. Elke lepel verguld en gedecoreerd met een bloem in emaille. Aan de achterzijde met de verschillende jaarletters en met merken RAAB en Georg Jensen. In etui met vijf bijbehorende folders. Eerste gehalte (925/1000). Bruto gewicht: 273,4 gram.
Afmetingen: Lengte lepel 15 cm.
Bieden vanaf €160.
Kijk voor het volledige aanbod van deze veiling en meer informatie over het item, in de catalogus van de Design 1900 - Nu Veiling op onze website.
Bieden kan alleen via onze website!
U kunt de kavels in het echt bekijken tijdens de kijkdagen op: 7, 8 & 9 november.
Wij bieden de mogelijkheid de gekochte kavels op zaterdag 22 november af te laten leveren voor € 85,- door heel Nederland m.u.v. de Waddeneilanden (max 3 kavels per adres). Betaling contant bij aflevering.U kunt zich vóór 20 november tot 17.00 uur aanmelden door een mail, met uw aankoopfactuur en het gewenste afleveradres te sturen naar jan@jdenotter.nl. De factuur van de gekochte kavels moet betaald zijn.Heeft u nog vragen mail dan naar jan@jdenotter.nl.