Beschrijving

Eleanor Gabriel signeert LE SCHLIMP, een houten beeld uit wild boshout in de Ostréides-reeks, vervaardigd met natuurlijke materialen en een crèmekleurige afwerking, in uitstekende staat en klaar om te laten zien.



Beeldhouwwerk in etnische stijl, gemaakt van een knoop van natuurlijk boshout, waaruit een vreemde schepping tevoorschijn komt, vergelijkbaar met Yoda of een elf, genaamd LE SCHLIMP.

Ze maakt deel uit van de serie Ostréïdes.

Het werken met nobele materialen zoals wilde houtsoorten stelt me in staat om leven en ziel terug te geven aan de natuur die verlaten of verloren is in haar laatste levensfase.

Afmetingen : H 53 x L 14 x P 14 cm

Materialen: natuurlijk hout, fijne houtcellulose, acrylverf en lichte beschermende vernis, voetstuk in gepolijst zwart ijzer.


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    Bezorgt in heel Nederland
    1x bekeken
    0x bewaard
    Sinds 31 okt '25
    Advertentienummer: a1519645149