Albert Köhler zilveren vergulde vaasenset uit Oostenrijk in art nouveau stijl, daterend van 1850 tot 1900, met rocailles en putti en een gezamenlijke hoogte van 21 cm, breedte 7 cm, diepte 7 cm, gewicht 984 g, een interessante biedkans.
Albert Köhler (WMF) vaas paar, in art nouveau stijl. Versierd met rocailles aan de zijkant en een putto. Charmante stukken, in ongelooflijke conditie. Geen ontbrekende onderdelen!
De fabriek werd overgenomen door WMF en bleef de producten onder haar eigen merk produceren.
Land van herkomst: Oostenrijk
Hoogte: 21 cm Diameter: 7 cm Gewicht: 984 g
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Lage veilingkosten
Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
24/7 meebieden in onze app
Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.