Deze Giso hanglamp in art deco stijl uit de jaren zestig gebruikt opaalglas met twee lagen voor een gelijkmatige lichtverspreiding en een verchromte/ nikkelen beugel met verlengbare lengte.
Grote Giso hanglamp in art-deco stijl. De witte lampenkap bestaat uit één laag opaline glas en één laag kristal glas. Door deze twee lagen breekt het licht, waardoor er een gelijkwaardige verdeling van het licht ontstaat. De lamp is bevestigd aan een bijpassende armatuur gemaakt van nikkel. De armatuur kan op lengte afgesteld worden.
Maximale lengte (inclusief lamp): 120 cm Minimale lengte: 77 cm Diameter lamp: 34 cm
De lamp verkeerd in goede en complete staat.
Wordt bij verzending verzekerd en met zorg verpakt.
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Lage veilingkosten
Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
24/7 meebieden in onze app
Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.