Beschrijving

Tomas Schats toont Erasmusbrug in hars en staal, gesigneerd in 2025, een compacte sculpturale studie van de Rotterdams kunstenaar met een intieme, poëtische aanwezigheid.



Due to vacation the work shall be shipped in the last week of october

De sculpturen van Tomas Schats (Rotterdam) zijn eenvoudige, lichtvoetige observaties, gemaakt met simpele middelen maar met een grote poëtische zeggingskracht. De werken zijn dicht-op-de-huid, wellicht ook naief, maar niettemin scherp.


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    Bezorgt in heel Nederland
    16x bekeken
    1x bewaard
    Sinds 1 nov '25
    Advertentienummer: a1519723717