Beschrijving
Paul McCartney en David Bowie 1985 Achter de schermen bij Live Aid
door David (Dave) "Hogie" Hogan
De naam 'Dave Hogan' verbindt de muzikanten Paul McCartney en David Bowie door zijn iconische foto's van hen samen.
Hogan is een bekende muziek- en beroemdhedenfotograaf wiens werk vele belangrijke momenten uit de popcultuur heeft vastgelegd.
Belangrijke details over de verbinding:
Live Aid (1985): Een van Hogan's meest beroemde foto's toont McCartney en Bowie die samen lachen.
achter de schermen bij het Live Aid concert in Wembley Stadium.
onframe
nieuwstaat
Locatie van de handtekening: onderaan rechts
Op maat gemaakt
Veiligheidsmethode van verzending
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
Website
klik hier om mee te bieden...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Bezorgt in heel Nederland
4x bekeken
0x bewaard
Sinds 14 nov '25
Advertentienummer: a1520083562
Populaire zoektermen
proeven kunst bordkunst en designkunst op tafel bordenkeramiek kunstpaul baars vaasproeven van kunstkunst reigerKunst | Designobjectenkunst tuinkunst op tafel bordenkunst eierenpaspop kunstdroogrek kunstkunst en design objectendryly broekjes in Overige Kinderen en Baby'spuzzel kampen in Denksport en Puzzelsstaand wijnrek in Woonaccessoires | Wijnrekkenklein tafeltje in Tafels | Bijzettafelsputten in Denksport en Puzzelskraanvogel in Beelden en Beeldjesrotel versterker rmb in Versterkers en Receiverssushi schaaltjes in Keuken | Serviesversnellingsbak skoda fabia in Transmissie en Toebehorenspeeldoos pop in Poppen