Beschrijving

Een art deco zilveren hanger van Alex Meijer uit Schoonhoven met florale vormgeving en Venetiaans collier, met meesterteken A M en 925, daterend uit 1906–1953.



Een art deco zilveren hanger van de Schoonhovense firma Alex Meijer. De hanger heeft een florale vormgeving en hangt aan een toegevoegd collier in Venetiaanse schakel.

Afmeting: 60 cm lang collier, hanger ca. 3.7 x 6.8 cm incl. hangoog.

Gewicht: 11.5 gram

Keuren: Meesterteken A*M en waarborgzwaardje 1906-1953 op de hanger, 925 op het collier

We stappen over met verzending naar DHL Express - in veel gevallen wordt de zending al geleverd de dag nadat het verzonden is. Het is iets duurder maar wel snel en heel betrouwbaar.


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    Bezorgt in heel Nederland
    0x bekeken
    0x bewaard
    Sinds 29 nov '25
    Advertentienummer: a1520562114