Beschrijving





Zelfgeleerde schilder, tentoongesteld in het Centre Pompidou in 2025, uit Laurent Anastay-Ponsolle de spanning van het lichaam en de ziel in een vrije, instinctieve en lichamelijke kunstwerk.

In 'Hommage à Jean Cocteau 2' verwijst Anastay-Ponsolle naar de beroemde Franse kunstenaar via zijn handen. Een 'portret van handen' in zekere zin.

Altijd gefascineerd door deze, levert Laurent Anastay-Ponsolle een serie die specifiek gewijd is aan handen. Etherisch, spookachtig, krachtig, ze staan centraal in de compositie en zijn artistieke zoektocht.

Het is een tekening gemaakt met sanguine en aangezet met een witte aquarelvlek.


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    Bezorgt in heel Nederland
    0x bekeken
    0x bewaard
    Sinds 25 dec '25
    Advertentienummer: a1521318207