Beschrijving

XTC, Milk or Chanel n°5 ?, een met de hand gesigneerde plastic sculptuur uit Frankrijk, 2026, editie 1/30, 8 cm breed bij 26 cm hoog bij 8 cm diep, met COA.

  • Titel:
  • XTC Artist - Milk or Chanel n°5 ?
  • Geschatte waarde:
  • €300.0
  • Belangrijk:
  • Winnende biedingen zijn exclusief 9% koperbescherming + €3

    Kavel beschrijving
    Sculpture Chanel n°5 Glitter comme une brique de lait!

    Instagram : XTC.Artist

    doos van plasticage volledig door de kunstenaar beschilderd, vinyl, glitters, vernis.
    Het glas wordt niet meegeleverd ;) (niet-standaard object, kan niet als drinkglas gebruikt worden!)

    Genummerd uit 30 en hieronder gesigneerd, Certificaat (COA) meegeleverd.

    Zorgvuldig verpakt en gevolgd verzonden.

    Geboren in 1978 in het hart van Frankrijk, heeft XTC zijn artistieke universum gevormd door zijn interesse in Design, Pop Art, en and recent Street Art. Dit visuele onderzoek is uitgegroeid tot een passie die gerealiseerd moest worden.
    XTC stelt zich voor als autodidact beeldend kunstenaar, die zich aansluit bij de Pop Art-beweging door het herinterpreteren van hedendaagse consumptiegoederen.
    Zijn creativiteit uit zich in de gedurfde mise-en-scène van iconen van de populaire consumptie (zoals McDonald’s, Malabar, Chupa), die hij laat botsen met de wereld van luxe (waaronder Chanel, Hermès, Veuve Clicquot Champagne of kaviaar) en van Street Art, waardoor de grenzen tussen deze werelden, die toch al fragiel zijn, nog verder vervagen.
    Hij uit zijn kunst via beeldhouwkunst, waarbij hij schilderkunst mixt met allerlei harsen, kunststofmaterialen en soms mineralen.
    Hij laat zich onder andere inspireren door Banksy, Keith Haring, Orlinski, Andy Warhol, Obey en reclame en verslavingen in het algemeen.
    Alle mogelijke gebreken of onvolkomenheden maken integraal deel uit van het werk.


    Hét online veilinghuis voor jou!

    Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 75.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


    Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Ga snel naar de website van Catawiki om mee te bieden op dit item
  • ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    Bezorgt in heel Nederland
    2x bekeken
    0x bewaard
    Sinds 15 mei '26
    Advertentienummer: a1525984799