Beschrijving

Slasky’s Relax is een in 2025 uitgegeven Edizione limitata Giclée op Hahnemühle 350 g, met handtekening, 50 x 30 cm, een portretvoorstelling, geproduceerd in Italië en geleverd met certificaat van echtheid.

  • Titel:
  • Slasky - Relax
  • Geschatte waarde:
  • €45
  • Belangrijk:
  • Winnende biedingen zijn exclusief 9% koperbescherming + €3

    Kavel beschrijving
    Gicleè Hahnemuhle 350gr + certificato di autenticità

    Diffidate dalle imitazioni sul web, questa è l'originale.

    Relax — after Sassoferrato

    Deze opéra ontstaat uit het directe dialog met een van de meest iconische afbeeldingen van barokdevotie: de Madonna die bidden kijkt van Sassoferrato. In het originele schilderij wordt de Maagd afgebeeld op een moment van absolute momenten van contemplatie, met neerhangende ogen, gevouwen handen, ondergedompeld in een dimensie van stilte en contemplatie.

    De hedendaagse interventie voegt een element toe dat vreemd is aan dat spirituele universum: een neontekst met het woord “RELAX”. Het kunstmatige licht, typerend voor stedelijke en commerciële taal, dringt de heilige scène binnen als een nieuwe vorm van gebod.

    Het contrast is intentioneel.
    Enerzijds de stille devotie van de zeventiende eeuw, opgebouwd uit discipline, gebed en offers. Anderzijds het mantra van de hedendaagse tijd, dat ontspanning omzet in een culturele imperatief, bijna een beloften van seculiere redding.

    De Madonna blijft bidden, onbewogen in haar eeuwige gebaar, terwijl boven haar het lumineuze woord een andere liturgie suggereert: die van welzijn, pauze, zelftroost.

    Het werk zet zo spiritualiteit en popcultuur onder spanning, heilige en visuele communicatie, en transformeert een historische afbeelding van inkeer in een ironische en kritische overweging van ons tijdperk.

    Het neonlicht profaneert de afbeelding niet:
    het laat haar weer tot leven komen, dwingt ons te vragen wat het vandaag betekent om vrede, geloof of simpelweg — ontspanning — te zoeken.

    « Kunst gaat er niet om dingen nieuws te tonen, maar ze op een vernieuwende manier weer te geven »

    Slasky (b. 1972, Italië) is een autodidact kunstenaar die werkt vanuit Artena, Rome. Zijn praktijk komt voort uit een buitenliggerig van het institutionele kunstsysteem — een achtergrond in lichamelijk werk die zowel de materialiteit van zijn werk als de precisie van zijn conceptuele kader informeert. Actief sinds 2015 heeft hij een onafhankelijke marktpositie opgebouwd in heel Europa en Azië voordat hij een beslissende verschuiving maakte naar institutionele onderzoekspraktijk.


    Selected Exhibitions (2015 — 2026)

    Institutional highlight: Long Live Rembrandt, Rijksmuseum, Amsterdam, 2026. Werk geselecteerd door de museumjury uit duizenden internationale inzendingen voor tentoonstelling in de ruimtes van de permanente collectie van het museum. 15 juli — 15 september 2019.

    2026

    * CI-AO
    30 April - 28 May 2026
    Via Del Vantaggio 28, Rome
    Piazza del Popolo

    * FACE2FACE
    Laundry Studios · 5 – 9 March 2026



    2025

    * Tokyo Open Art | Art on Loop Exhibition
    Tokyo · 12 – 16 September 2025
    * Art Parallax
    London · 15 – 16 February 2025



    2024

    * Waterloo — Solo Exhibition
    Limassol · 10 – 20 December 2024
    * ARTLAB 2024
    Munich · 13 – 22 June 2024
    * Must Be — Solo Exhibition
    Anemi, Limassol · 3 – 10 February 2024
    * Contemporary Venice 2024 — 13th Edition — Solo Exhibition
    Venice · 12 – 15 January 2024



    2023

    * Time Is An Illusion / Le temps est une illusion
    Kramfors · 2 – 23 October 2023



    2022

    * (UN)FAIR — (UN)DISCOVERED ART
    Superstudio Maxi, Milan · 8 – 10 April 2022



    2021

    * MIA Fair 2021
    Superstudio Maxi, Milan · 7 – 10 October 2021
    * Lausanne Art Fair
    Lausanne · 30 September – 3 October 2021
    * Lille Art Up!
    Lille Grand Palais · 24 – 27 June 2021
    * Works on Paper
    Antibes · 18 March – 21 April 2021



    2020

    * StreetArt // UrbanArt
    Tozzo Atelier · 8 – 30 October 2020
    * Work on Paper
    Stockholm · 18 March – 21 April 2020



    2019

    * Long Live Rembrandt — Jury Selection
    Rijksmuseum, Amsterdam · 15 July – 15 September 2019
    * Wopart Art Fair
    Lugano · 19 – 22 September 2019
    * Andy Warhol Exhibition — Group Show
    · 14 April – 23 September 2019



    2018

    * Neo Urban Classic — Solo Exhibition
    MGallery by Sofitel, Kaluga · 16 March 2018
    * Anti Donald Trump
    Creative Debuts, London · 12 – 18 July 2018



    2016

    * Arte Firenze — Sandro Botticelli International Contemporary Art Prize
    Florence · 18 – 20 November 2016
    * Twitter Art Exhibition
    Trygve Lie Gallery · 31 March – 21 April 2016



    2015

    * HUMAN RIGHTS? — La Casa della Pace
    Fondazione Opera Campana dei Caduti, Rovereto · 31 May – 30 August 2015


    Hét online veilinghuis voor jou!

    Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 75.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


    Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Ga snel naar de website van Catawiki om mee te bieden op dit item
  • ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    Bezorgt in heel Nederland
    1x bekeken
    0x bewaard
    Sinds 16 mei '26
    Advertentienummer: a1526047421