Beschrijving



  • Titel:
  • Ben Dauchez - Grace Jones Tribal
  • Geschatte waarde:
  • €3000.0
  • Belangrijk:
  • Winnende biedingen zijn exclusief 9% koperbescherming + €3

    Kavel beschrijving
    Geobsedeerd door fotografie vanaf jonge leeftijd begon Ben DAUCHEZ in de buur studio's van La Rochelle. Daar verwierf hij alle basiskennis van de fotografie, van de klassieke techniek, het vastleggen en retoucheren tot het lab. Op 22-jarige leeftijd, net afgestudeerd, vertrok hij naar Parijs om zijn opleiding verder te verbeteren door assistent van set te worden voor de studios Daguerre, Le Petit Oiseau va sortir en le Studio Zéro. Hij had het geluk samen te werken en toen de fotografen van de meest getalenteerde te assisteren: Bettina RHEIMS, Patrick DEMARCHELIER, Terry RICHARDSON, Ellen VON UNWERTH, Marcus MAM... Uit enkele bepalende ontmoetingen ontstonden mooie projecten en langdurige samenwerkingen, met name met André RAU, Bettina RHEIMS (de prikkelende tentoonstelling INRI en haar gelijknamige boek bij Editions Albin Michel) en Peter BEARD (Pirelli-kalender 2009 in Botswana).
    Zijn foto's verschijnen onder andere bij Condé Nast Editions (zowel Franse als internationale), Première, Wallpaper, ID, Madame Figaro, Lifestyles, Dandy Magazine... Zijn universum interesseert ook merken metheel verschillende identiteitscodes waarvoor hij de realisatie van institutionele en/of reclamecampagnes heeft getekend zoals Dior (schoonheid), L'Oréal, Peugeot, Philip Morris of Burger King (reclame bekroond op Dubai Lynx).
    Ben DAUCHEZ heeft ook talrijke portretten van beroemdheden gemaakt (IGGY POP, Woody HALLEN, Grace JONES, Jean DUJARDIN, Gilles LELLOUCHE, Olivier MARCHAL, Carole BOUQUET, Charlotte GAINSBOURG, ...) van schoonheid, van mannen van de wereld (Olivier DASSAULT, Jacques SEGUELA...) en van reizigers... Deze fotografische koers stelt hem sindsdien in staat om in alle vrijheid de menselijke schoonheid, esthetiek en spiritualiteit van elke persoonlijkheid vast te leggen.


    Hét online veilinghuis voor jou!

    Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 75.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


    Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Ga nu naar de website van Catawiki om mee te bieden op dit item
  • ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    Bezorgt in heel Nederland
    0x bekeken
    0x bewaard
    Sinds 29 aug. '26
    Advertentienummer: a1530398192