Beschrijving
Kavel beschrijving
Mijn werk is een glimp van het dagelijks leven.
Ik leg vergankelijke momenten vast en transformeer ze met mijn lens in eeuwige herinneringen. Ik meng architectuur en straatfotografie om tijdloze herinneringen te creëren.
Ik heb meer dan tien jaar ervaring in fotografie en mijn werk is een mengeling van architectuur en straatfotografie, waarin ik beelden creëer die verhalen vertellen en emoties oproepen. Ik ben gepubliceerd in Vogue Italy, U+MAG en Pitch Magazine, en heb mijn werk getoond in tentoonstellingen zoals de BLURRED VISIONS International Group Exhibition bij Millepiani, Rome
Unframed
Genummerd en met handtekening op de achterkant - geleverd met een echtheidscertificaat
Editie nummer 9 van 30
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 75.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Ga nu naar de website van Catawiki om mee te bieden op dit item
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Bezorgt in heel Nederland
0x bekeken
0x bewaard
Sinds 5 sep. '26
Advertentienummer: a1530665556
Populaire zoektermen
keramiek kunstproeven van kunsttoms drag kunstdroogrek kunstkeramiek kunstmozaiek kunstproeven van kunst bordkunst hamemaille kunstkunst keramiekproeven van kunst bordkunst koeproeven kunstproeven van kunst bordenoleander in tuin-en-terraskamer te huur maarssen in Kamers te huurachterladerh&c servies in Antiek | Servies losflandria in Automerken, Motoren en Formule 1tapis petit vloerkleedstacaravan te koop woudenbergantiek terborgtickets en kaartjes in Overige Tickets en Kaartjesbalanceer balanceer in Autogereedschap