Beschrijving
Kavel beschrijving
Santicri heeft deelgenomen aan talloze kunsttentoonstellingen van internationaal belang. Onder de meest significante, in 2022 exposeerde hij zijn werken in het prestigieuze Palazzo Grillo in Genua, en in 2023 was hij aanwezig op de International Contemporary Furniture Fair (ICFF) in New York, waardoor zijn zichtbaarheid in zowel nationale als internationale sferen werd vergroot.
Santicri werd in 2024 erkend als een Best-Selling Artist door Artmayeur, een van de meest gerenommeerde platforms in de kunstwereld. Eveneens in hetzelfde jaar werd hij tot de drie meest gezochte namen op het platform Catawiki opgenomen, een extra teken van toenemende waardering voor zijn werk. Deze onderscheidingen onderstrepen zijn buitengewone talent en de steeds grotere zichtbaarheid van Santicri in het hedendaagse kunstlandschap.
Techniek: hars
Afmetingen: H26 x L6 x P16 cm
Toestand: nieuw
Certificaat van echtheid - met de hand gesigneerd
Editie: Open edition
Limited edition SOLD OUT
Met zijn eenvoud nodigt de kunstenaar uit tot reflectie op de diepe betekenis van alledaagse voorwerpen. De kraan, alomtegenwoordig in onze huizen, losgekoppeld en zwevend, symboliseert de ontkoppeling en de monotonie van het moderne leven. De vallende druppel water brengt beweging en leven, in contrast met de onbeweeglijkheid van de kraan en roept de natuur en evolutie op. Dit werk daagt de kijker uit om ook in de meest alledaagse voorwerpen schoonheid en betekenis te vinden, en opent ruimte voor vele interpretaties, kenmerkend voor hedendaagse kunst.
Het werk is geschikt om aan de muur te worden bevestigd met een specifiek haakje.
Professionele verzending VERZEKERD.
Het lopende nummer kan afwijken van wat op de foto staat.
De kunstenaar heeft zich in 2024 gevestigd als een van de meest gezochte namen op Catawiki, direct na iconen als Kaws en Banksy. Zijn kunst onderscheidt zich in een exclusieve context die andere categorieën van uitmuntendheid omvat, zoals Rolex, Lego, Louis Vuitton, Porsche, Eames, Macallan, Tintin, Cartier en Pokémon. Een talent dat niet alleen wordt erkend om zijn creatieve waarde, maar ook als een van de meest veelbelovende investeringen van het jaar.
Geboren in 1992 in Macerata in de Marche, heeft de Italiaanse kunstenaar een pad gevolgd dat van technische studie en architectuur uiteindelijk leidde tot samenwerking met een houtsnij-ambachtsman in harsbeelden. Daar ontstond de behoefte om zichzelf te vinden en zijn creativiteit de vrije loop te laten.
Zijn werken worden overal ter wereld verkocht, in samenwerking met galeries in Italië en Europa.
Zijn kunst wordt ruim gewaardeerd en mag niet ontbreken onder verzamelaars van schilderijen en beelden van street art, pop art en hedendaagse kunst.
"Het is nooit eenvoudig om je eigen kunst te classificeren; ik probeer over te brengen wat mijn ogen zien, mijn kijk op wat me omringt, en ik verwerk het met een ontwerp dat goed aansluit bij de hedendaagse tijd: impactvol en memorabel."
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 75.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Ga nu naar de website van Catawiki om mee te bieden op dit item
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Bezorgt in heel Nederland
0x bekeken
0x bewaard
Sinds 9 sep. '26
Advertentienummer: a1530789965
Populaire zoektermen
keramiek kunstproeven van kunsttoms drag kunstdroogrek kunstkeramiek kunstmozaiek kunstproeven van kunst bordkunst hamemaille kunstkunst keramiekproeven van kunst bordkunst koeproeven kunstproeven van kunst bordenelektrode lasapparaat in gereedschap-lasapparatendiepladerkussen bubble club kartell in Tuinsets en Loungesetsstiga onderdelen maaidek in Zitmaaierspolo r line koplamp in Volkswagenbroedkorf in Vogels | Hokken en Kooienphilips shc8535 draadloze hoofdtelefoon in Koptelefoonsmontis wieltjes in Stoelensep7ember in Babykleding | Maat 68schubert motorhelm in Kleding | Motorhelmen