Beschrijving
Kavel beschrijving
Santicri heeft aan tal van internationaal gerenommeerde kunsttentoonstellingen deelgenomen. Onder de meest opvallende, exposeerde hij in 2022 zijn werken in het prestigieuze Palazzo Grillo in Genua, en in 2023 was hij aanwezig op de International Contemporary Furniture Fair (ICFF) in New York, waardoor hij zijn zichtbaarheid zowel nationaal als internationaal vergrootte.
Santicri werd in 2024 erkend als Best-Selling Artist door Artmayeur, een van de meest gerenommeerde platforms in de kunstwereld. Eveneens in hetzelfde jaar werd hij opgenomen tussen de drie meest gezochte namen op het platform Catawiki, een extra teken van de groeiende waardering voor zijn werk. Deze erkenningen onderstrepen het buitengewone talent en de steeds grotere zichtbaarheid van Santicri in het hedendaagse kunstlandschap.
Techniek: Resin en marmerpoeder
Afmetingen : H13 x L15 x D13 cm
Condities: nieuw
Certificaat van echtheid - met de hand gesigneerd
Editie: limited edition 100ex
Een eenvoudige en herkenbare figuur wordt getransformeerd in iets anders. Het aapje, symbool van genegenheid en bescherming, behoudt zijn vorm maar verliest zijn functie: het is niet langer iets om aan te raken of om onbezonnen mee om te gaan.
Het oppervlak verandert de perceptie van het werk volledig. Wat van een afstand vertrouwd lijkt, wordt van dichtbij afstandelijker, bijna ontoegankelijk. Zo ontstaat een direct contrast tussen wat we kennen en wat we zien.
Het werk speelt juist met deze spanning: aan de ene kant trekt het aan, aan de andere kant houdt het op afstand. Op deze manier wordt een beeld dat aan de jeugd is gekoppeld herschreven in een hedendaagse richting, hetgeen het geheel complexer en minder geruststellend maakt.
VERZENDING VERZEKERD!
Het serienummer kan afwijken van het getoonde beeld.
Geboren in 1992 in Macerata, Marken, maakte de Italiaanse kunstenaar een cursus die, tussen studie Geometra en Architectuur, hem ertoe bracht samen te werken met een resin beeldhouwersatelier. Daar ontstond de sterke behoefte om zichzelf te vinden en zijn creativiteit de vrije loop te laten.
Zijn werken worden over de hele wereld verkocht, in samenwerking met galeries in Italië en Europa. Geïnspireerd door grote meesters zoals Banksy, Shepard Fairey Obey, Basquiat, Keith Haring, KAWS, Yayoi Kusama, Takashi Murakami, Damien Hirst, Georgia O’Keeffe, Brook Andrew, Jeff Koons, Nicolas Party, Orlinski, Mr Brainwash, Space Invader, Warhol, Dillon boy, Tracey Emin art, Joan Mirò, Dalì, Picasso en Ai Weiwei, Joseph Klibansky, Kees Verkade, Herman Brood, Bram Bogart, Ton Schulten, Marlene Dumas, Jan Schoonhoven, Roger Raveel, Nic Jonk, Chris Berens, Lucebert, Lita Cabellut, Bram Bogart, Marianne Houtkamp, Piero Gilardi, Vinicio Berti, Roberto Miniati, Nunziante, Rabarama, Panamarenko, Guy Vandenbranden, Jan Fabre, Corneille, Jan Desmarets, César, Arman, Robert Combas, Michel Macréau en Pierre Soulages.
Soms heeft hij in zijn artistieke uitingen merken gebruikt zoals Gucci, Prada, Nike, Adidas, Reebok, Streetart, Arte, art, Ysl, Puma, Rolex, Swatch, Omega, Seiko, Breitling, Montblanc, Louis Vuitton, Hermes, Chanel, Christian Dior, Celine, Fendi, Air Jordan, Balenciaga, Valentino, Lego, Versace, Supreme, Mercedes, Ferrari, Lamborghini, Maserati, Rolls-Royce.
Zijn kunst wordt in ruime mate gewaardeerd en mag niet ontbreken tussen verzamelaars van schilderijen en sculpturen uit street art, pop art, hedendaagse kunst, noch bij liefhebbers van stripboeken zoals Disney, Dagobert, Mickey, Minnie, tante Pat, Tintin, comics, Cartier, Pokémon, modelbouw, Zippo, Kartell, Eames, Vitra, Artemide, Artifort, Star Wars, Nintendo, goud en diamanten.
"Het is nooit gemakkelijk om je eigen kunst te classificeren; ik probeer door te geven wat mijn ogen zien, mijn manier van kijken naar wat mij omringt, en ik verwerk het opnieuw in een ontwerp dat goed past bij de moderne tijd: impactvol en memorabel."
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 75.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Ga nu naar de website van Catawiki om mee te bieden op dit item
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Bezorgt in heel Nederland
1x bekeken
0x bewaard
Sinds 19 sep. '26
Advertentienummer: a1531227089
Populaire zoektermen
keramiek kunstproeven van kunsttoms drag kunstdroogrek kunstkeramiek kunstmozaiek kunstproeven van kunst bordkunst hamemaille kunstkunst keramiekproeven van kunst bordkunst koeproeven kunstproeven van kunst bordenphilips avance collection blendergetal en ruimte 2 havo deel 1 in Schoolboekengasflessen 5 kg in Kampeeraccessoireszadel honda in Brommers | Hondazilver helmond in Ringennavigatie inbouwen mercedes in Auto-accessoiresmalevich in Kunst | Tekeningen en Foto'sjonge hond in Honden | Herdershonden en Veedrijversbox paard in stalling-en-weidegangluchtfilter golf 4 in auto-onderdelen