Beschrijving

Te koop aangeboden: een prachtig en zeldzaam lichtobject van de Nederlandse ontwerper Ton v.d. Zande, geproduceerd door Fotolight.

​Deze lamp is een schitterend voorbeeld van technisch vernuft en kunst. Het armatuur bestaat uit meerdere lagen hoogwaardig acrylaat (plexiglas) met een fijn gegraveerd puntenpatroon. Wanneer de lamp wordt ingeschakeld, wordt het licht via de onderzijde in het materiaal gestuurd ("edge-lit"), waardoor de organische vormen magisch lijken op te lichten in de ruimte.

​Specificaties:

​Ontwerper: Ton v.d. Zande

​Fabrikant: Fotolight (Sint-Oedenrode, Nederland)

​Materiaal: Acryl / Plexiglas op een solide basis

​Techniek: 24 Volt / 3 Watt (zeer zuinig LED-effect)

​Staat: In zeer goede, werkende staat. Het plexiglas is helder en het lichteffect is prachtig gelijkmatig.

​Dit object past perfect in een modern, minimalistisch of vintage interieur (Mid-Century stijl). Het is niet alleen een lamp, maar echt een sculptuur die zowel overdag als 's avonds de aandacht trekt.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Utrecht
70x bekeken
2x bewaard
Sinds 3 apr '26
Advertentienummer: m2384381041