Camara da Leal - 1902 L'auto l' administration - litho vinta

Bieden
Ophalen of Verzenden
Afhaalpunt voor € 4,95 of thuis voor € 5,95
Thuisbezorgd voor € 6,95
40sinds 23 mei. '25, 20:17
Deel via
of

Beschrijving

Tekoop… maar…
Kijk ook eens bij al mijn andere advertenties!!! Munten, Etsen, Landkaarten, Plattegronden, Boeken, Prenten, wanddecoraties, Gravures, Schilderijen, Lithos en meer!

LET OP : super origineel! niet veel mensen hebben deze unieke prent aan de muur! - in literatuur staat eentekst met de betekenis van de tijdschrift prent " werken we zijn het niet gewend, de baas jaagt ons aan"

Item: originele oude litho druk
Maker: Tomás Júlio Leal da Câmara (1876-1948)
Titel: l'auto l'administration
Jaar: 1902
afmeting: 20 x 23 cm (ongeveer, zonder lijst en kader)
Bijzonderheid: geen -

LET OP : super origineel! niet veel mensen hebben deze unieke prent aan de muur! - in literatuur staat een tekst met de betekenis van de boekprent " werken ,we zijn het niet gewend, de baas jaagt ons aan"

Lijst: Ja (afmeting 40cm x 30cm ongeveer)
Het geheel zit in een simpele moderne lijst met kunststof front. Tevens voorzien van een mooi kader (passe partour). Zie tevens bijgevoegde foto's.

Extra tekstuele info m.b.t. het item:
Het betreft een oude lithodruk die vaak in bladen werd gevoegd.
De advertentie voorziet tevens in duidelijke foto’s welke de kwaliteit van het item objectief tonen, zowel de goede als de minder goede kanten! (Als die aanwezig zijn) Kijk daarom ook goed naar de foto’s

Verzendkosten zijn altijd voor rekening van de koper.

Veel bied plezier,
adriano

P0782-02
1902 L'auto l' administration Camara da Leal - litho vintage
Camara da Leal - 1902 L'auto l' administration - litho vintage
Advertentienummer: m2271275264