Kenmerken

Techniek
Overige technieken
Periode
1950 - 1999
Breedte
35
Hoogte
50
Eigenschappen
Gesigneerd, Met tekst, Origineel

Beschrijving

Van dit en al onze andere artikelen zijn meer en grotere fotos te bekijken bij De Huiszwaluw.

Een indringend grafisch blad in zwart met de titel ‘Die Gefangenen’ (de gevangenen). Een groot profiel met een wijd open oog kijkt naar een donkere, torenachtige kooi waarin gezichten achter tralies te zien zijn, terwijl onderaan een menigte dringt. Onder de voorstelling in potlood getiteld en gesigneerd Maria Schneider, met datum (vermoedelijk 1973). Gewerkt met fijne, dichte arceringen. Volgens onze opgave een ets; een duidelijke plaatrand is op de foto’s niet te zien, dus een andere druktechniek sluiten we niet uit.

Waarom wij dit kozen

Een blad met een boodschap: het zet je aan het denken over vrijheid en opsluiting. Het grafische zwart-wit maakt het ook in een modern interieur heel sterk.

Stijl en interieur

Past in een modern, industrieel of eclectisch interieur, in een studeerkamer of bibliotheek. Mooi in een strakke zwarte lijst.

Afmetingen: 34,8 × 49,8 cm (blad)
Kunstenaar: Maria Schneider
Techniek: grafiek in zwart, vermoedelijk ets; in potlood getiteld, gesigneerd en gedateerd
Periode: jaren 70 (vermoedelijk 1973)
Herkomst: Duitstalig gebied
Conditie: Goed. Het papier is schoon en licht getint; rechtsonder een klein vlekje (foto 6). Geen scheuren of vouwen zichtbaar.

Deze grafiek is onderdeel van de wisselende collectie van De Huiszwaluw – Vintage Interiors. Bezichtigen en afhalen op afspraak. Bezorgen is ook mogelijk — de bezorgkosten zijn afhankelijk van de bestemming en het aantal stuks. Voor meer informatie: bel of app Jobs Hofsté, 06-20431166, of stuur een bericht via Marktplaats. Bekijk ook onze andere advertenties voor meer vintage design.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Boven-Leeuwen
5x bekeken
0x bewaard
Sinds 28 sep. '26
Advertentienummer: m2447824734