De Vlootconferentie op spotprent (lijst optie, Lithos)

€ 20,00
Verzenden
00sinds 12 mei. '25, 17:05
Deel via
of

Beschrijving


De Vlootconferentie op spotprent.

Op de prent is een bovenschrift te lezen: De Vlootconferentie. Op de prent is een ondertitel te lezen: Piet is bang voor Piet De anderen tot Japan: 't is jouw schuld. Had je maar wat water in je wijn moeten doen..... Enfin nu is 't genoeg!.

De datum van uitgeving is 18-01-1936. Op de prent is onder de handtekening van Tjerk Bottema aanwezig.

Mooie spotprent, gemaakt door Tjerk Bottema als onderdeel van de weekkrant De Notenkraker. Deze Nederlandse krant bracht veel politiek satirische prenten uit in een weekblad. Deze prent is bijna honderd jaar oud. Het papier kan op plekken beschadigd zijn, zie de foto's voor de details om te zien wat de exacte staat van de prent is.

#spotprent #propaganda #krant #kunst #cadeau #stoer #ww2 #tweedewereldoorlog #oorlog #Japan #Uncle Sam #Vlootconferentie

Op webshop bieden we diverse opties voor levering in lijst!

Jouw webshop voor spotprenten!
Elke prent toont hoe kunstenaars met humor en kritiek hun stempel op de publieke opinie drukten. Haal een stukje geschiedenis in huis voor een eerlijke prijs!

Verzending normaliter in 3 werkdagen

___________________________________________________________________________

ACTIE Tot en met aanstaande zondag: €3,00 KORTING op elke bestelling bij Spotprent.shop!

Gebruik de code SPOT2025-3 en ontvang direct €3 korting bij elke bestelling via de webshop.
Actie geldig t/m zondag 18 mei!
___________________________________________________________________________


Voor meer info over dit product, of eventueel bestellen, klik:
Advertentienummer: a1513693821