Spotprent over het overlijden van Charles Ruijs de Beeren...

€ 20,00
Verzenden
00sinds 12 mei. '25, 17:06
Deel via
of

Beschrijving


Op deze prent is Charles Ruijs de Beerenbrouck afgebeeld. Charles Joseph Marie Ruijs de Beerenbrouck, geboren in Roermond in 1873, was een rooms-katholiek politicus die driemaal minister-president van Nederland werd. Hij overleed in 1936 in Utrecht.

Spotprent over het overlijden van Charles Ruijs de Beerenbrouck.

De ondertitel leest: Ruys de beerenbrouck.

Het betreft hier een spotprent uitgegeven op 25-04-1936. Op de prent is rechts onder de handtekening van Peter van Reen aanwezig.

Peter van Reen maakte deze spotprent als onderdeel van de weekkrant De Notenkraker. Deze krant was een Nederlands politiek-satirisch weekblad, altijd voorzien van originele spotprenten. Deze prent is bijna honderd jaar oud. Het papier kan op plekken beschadigd zijn, zie de foto's voor de details om te zien wat de exacte staat van de prent is.

#spotprent #propaganda #krant #kunst #cadeau #stoer #ww2 #tweedewereldoorlog #oorlog #Charles Ruijs de Beerenbrouck #Notenkraker

Op webshop bieden we diverse opties voor levering in lijst!

Jouw webshop voor spotprenten!
Elke prent toont hoe kunstenaars met humor en kritiek hun stempel op de publieke opinie drukten. Haal een stukje geschiedenis in huis voor een eerlijke prijs!

Verzending normaliter in 3 werkdagen

Voor meer info over dit product, of eventueel bestellen, klik:
Advertentienummer: a1513694128