Christus noemt Hugenholtz naïef op spotprent (lijst optie)

€ 15,00
Verzenden
00sinds 12 mei. '25, 17:07
Deel via
of

Beschrijving


Op deze prent is Jezus afgebeeld. Als centrale figuur in het christendom is Jezus, ook wel bekend als Jezus Christus, geboren rond 5 v.Chr. en gestorven in 30 of 33 n.Chr. Een thema in deze prent is Christenen. Een christen volgt de leer van het christendom en, in strikte zin, de leer van Jezus Christus.

Christus noemt Hugenholtz naïef op spotprent.

Op de prent is een bovenschrift te lezen: "Christenen" achten Kerk en Vrede onvereenigbaar. Op de prent is een ondertitel te lezen: Christus: "Had je anders verwacht, naïeveling?".

De weergegeven spotprent is uitgegeven op 21-01-1933. Op de prent is rechts onder de handtekening van Funke Küpper aanwezig. De prent heeft een afmeting van ca. 15 bij 29 centimeter.

Met arbeiders en SDAP-leden als doelgroep vulde De Notenkraker tussen 1907 en 1936 het dagblad Het Volk aan met vele originele spotprenten. Deze prent is bijna honderd jaar oud. Het papier kan op plekken beschadigd zijn, zie de foto's voor de details om te zien wat de exacte staat van de prent is.

#spotprent #propaganda #krant #kunst #cadeau #stoer #ww2 #tweedewereldoorlog #oorlog #Jezus #Christenen

Op webshop bieden we diverse opties voor levering in lijst!

Jouw webshop voor spotprenten!
Elke prent toont hoe kunstenaars met humor en kritiek hun stempel op de publieke opinie drukten. Haal een stukje geschiedenis in huis voor een eerlijke prijs!

Verzending normaliter in 3 werkdagen

___________________________________________________________________________

ACTIE Tot en met aanstaande zondag: €3,00 KORTING op elke bestelling bij Spotprent.shop!

Gebruik de code SPOT2025-3 en ontvang direct €3 korting bij elke bestelling via de webshop.
Actie geldig t/m zondag 18 mei!
___________________________________________________________________________


Voor meer info over dit product, of eventueel bestellen, klik:
Advertentienummer: a1513694430