Spotprent over de Leipziger Messe in 1933 (lijst optie)€ 15,00
100% origineel
Beschrijving
In nachtjapon. Leuke authentieke prent die een bijzondere inkijk geeft in de mode en lifestyle van begin jaren 20e eeuw. De prent is afkomstig uit het Duitse weekblad Simplicissimus. Elke week werd er een mode, lifestyle of licht erotische prent afgedrukt. De prent wordt geleverd in passe partout in het formaat 30x40. De vintage prent is gedrukt in 1913, midden in de Art Nouveau periode. Prent gemaakt door L. Rainer in weekblad Simplicissimus.
#Mode #Lifestyle #Erotiek #Art Nouveau #Jugendstil #Simplicissimus #Slaapkamer
Maak je prent of poster compleet met een stijlvolle lijst. Bij de meeste prenten is dit mogelijk, check de webshop voor beschikbaarheid.
Jouw webshop voor spotprenten!
Elke prent toont hoe kunstenaars met humor en kritiek hun stempel op de publieke opinie drukten. Haal een stukje geschiedenis in huis voor een eerlijke prijs!
Verzending normaliter in 2 werkdagen
Voor meer info over dit product, of eventueel bestellen, klik:
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Advertentienummer: a151715396610sinds 27 aug. '25, 12:09
Populaire zoektermen
corneille lithoherman brood litholitho picassoescher lithosalvador dali lithoKunst | Litho's en Zeefdrukkenlitho steenkarel appel litholitholitho perszeefdrukken ton schultenescher lithokunst ton schultenjan van diemen kunstdkw hummel in Brommers | Oldtimersbabypop 60 cm in Speelgoed | Poppentigrett in Katten en Kittens | Raskatten | Langhaartreinbaan in Speelgoed | Playmobiluniqlo jas in Jassen | Zomermagisch speelhuis in Speelgoed | Vtechde fabeltjeskrant in Keuken | Serviesdino in Kinderboeken | Jeugd | onder 10 jaarstokke apeldoorn in Kinderstoelendenon avr x* in Versterkers en Receivers