Beschrijving


Op deze prent is Panait Istrati afgebeeld. Panait Istrati, een Roemeense schrijver die in 1884 werd geboren en in 1935 stierf, werd geroemd om zijn Franse en Roemeense literatuur, en werd vaak vergeleken met Gorki.

Panaït Istrati op spotprent

Op de prent is een bovenschrift te lezen: 0. Op de prent is een ondertitel te lezen: Panaït Istrati, zooals Funke Küpper hem zag..

Het betreft hier een spotprent uitgegeven op 05-08-1933. onder op de prent is de handtekening van Funke Küpper te zien. De prent heeft een afmeting van ca. 11 bij 16 centimeter.

Funke Küpper maakte deze spotprent als onderdeel van de weekkrant De Notenkraker. Deze krant was een Nederlands politiek-satirisch weekblad, altijd voorzien van originele spotprenten. Deze prent is bijna honderd jaar oud. Het papier kan op plekken beschadigd zijn, zie de foto's voor de details om te zien wat de exacte staat van de prent is.

#spotprent #propaganda #krant #kunst #cadeau #stoer #ww2 #tweedewereldoorlog #oorlog #Panait Istrati
Maak je prent of poster compleet met een stijlvolle lijst. Bij de meeste prenten is dit mogelijk, check de webshop voor beschikbaarheid.

Jouw webshop voor spotprenten!
Elke prent toont hoe kunstenaars met humor en kritiek hun stempel op de publieke opinie drukten. Haal een stukje geschiedenis in huis voor een eerlijke prijs!

Verzending normaliter in 2 werkdagen

Voor meer info over dit product, of eventueel bestellen, klik:
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Bezorgt in heel Nederland
0x bekeken
0x bewaard
Sinds 15 sep '25
Advertentienummer: a1518036152