100% origineel
Beschrijving
Spotprent over drama in Nieuwkoop.
Op de prent is een bovenschrift te lezen: Achter den blinddoek. De ondertitel leest: Het drama te Nieuwkoop.
De spotprent is uitgegeven op 26-08-1933. rechts onder op de prent is de handtekening van Albert Hahn Jr te zien.
Met arbeiders en SDAP-leden als doelgroep vulde De Notenkraker tussen 1907 en 1936 het dagblad Het Volk aan met vele originele spotprenten. Deze prent is bijna honderd jaar oud. Het papier kan op plekken beschadigd zijn, zie de foto's voor de details om te zien wat de exacte staat van de prent is.
#spotprent #propaganda #krant #kunst #cadeau #stoer #ww2 #tweedewereldoorlog #oorlog #Vrouwe Justitia
Maak je prent of poster compleet met een stijlvolle lijst. Bij de meeste prenten is dit mogelijk, check de webshop voor beschikbaarheid.
Jouw webshop voor spotprenten!
Elke prent toont hoe kunstenaars met humor en kritiek hun stempel op de publieke opinie drukten. Haal een stukje geschiedenis in huis voor een eerlijke prijs!
Verzending normaliter in 2 werkdagen
Voor meer info over dit product, of eventueel bestellen, klik:
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Bezorgt in heel Nederland
22x bekeken
1x bewaard
Sinds 26 jan '26
Advertentienummer: a1522110112
Populaire zoektermen
corneille lithoherman brood litholitho picassoescher lithosalvador dali lithoKunst | Litho's en Zeefdrukkenlitho steenkarel appel litholitholitho perszeefdrukken ton schultenescher lithokunst ton schultenjan van diemen kunstvloer caddy in Interieur en Bekledingscott 930 in Fietsen | Mountainbikes en ATBcw05 wortelmes in Machines en Bouw | Kranen en Graafmachinesonderplaat kachel in Kachelsboskoop in Brommobielen en Scootmobielensuzuki t350 in Motoren | Oldtimerspiraten meisje in Carnavalskleding en Verkleedspullenkoeienhuid tassen in Tassen | Damestassenurban fiets in Fietsen | Bakfietsenkachels in Hengelsport | Karpervissen